Pristatymas

Gavę Jūsų užsakymą, mes jį iš karto vykdome. Prekės pirstatomos per 1-4 darbo dienas, jeigu prie prekės aprašymo nenurodyta kitaip. Išimties tvarka pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas Jums pristatyti užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką prekę. Jums atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Jums sumokėtus pinigus per 5 darbo dienas.

Vykdant užsakymą, mes visada el. paštu informuojame, kada galite tikėtis siuntos.

Prekių pristatymo partneriai:

Nuo užsakymo pradžios iki jo įvykdymo į savo nurodytą el. pašto adresą Jūs gausite užsakymo statuso pasikeitimus:

  • Laukiama patvirtinimo - ką tik padaryto užsakymo statusas, užsakymas dar nevykdomas.
  • Laukiama apmokėjimo - jeigu pirkėjas pasirinko bankinį pavedimą, šis statusas bus tol, kol gausime pinigus į savo sąskaitą.
  • Užsakymas vykdomas - užsakymas vykdomas, prekės ruošiamos išsiųsti.
  • Prekės išsiųstos - prekės pakeliui pas pirkėją.
  • Užsakymas įvykdytas - prekės pasiekė pirkėją ir užsakymas įvykdytas.
  • Užsakymas atšauktas - užsakymas buvo atšautas pirkėjo pageidavimu arba dėl kitų priežasčių.

Pristatymas į namus

Nesvarbu kiek sveria siunta, Jums pristatymas kainuos tik 3,36 EUR be PVM, išskyrus Kuršių Neriją.

Dėl prekių pristatymo į Kuršių Neriją įkainio, prašome susisiekti su mumis el.paštu info@giliukas.lt arba tel. 865317788.

Giliukas.lt neatsako už Jūsų užsakytos prekės nepristatymą ar pavėluotą pristatymą, jei tai įvyko dėl trečiųjų asmenų kaltės ar dėl aplinkybių, kurių giliukas.lt negalėjo kontroliuoti ir užkirsti kelio šių aplinkybių ar jų pasekmių atsiradimui.

Prekių, kurių svoris viršija 30 kg, iškrovimu privalo pasirūpinti pirkėjas.

Pasirašius siuntos važtaraštyje siunta laikoma perduota. Klientui pasirašius ant bet kurio iš važtaraščių/manifestų, pagal kurio duomenis galima identifikuoti siuntą, ta siunta laikoma perduota, nors kiti važtaraščiai/manifestai dėl tos pačios siuntos ir nebūtų Kliento pasirašyti.

Pastebėjęs siuntos ar vienos iš pakuočių pažeidimą, privalote tai pažymėti važtaraštyje/manifeste, bei surašyti laisvos formos siuntos pakuotės pažeidimo aktą, jeigu yra galimybė nufotogafuoti pažeistą pakuotę. Pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkinga ir giliukas.lt, ir kurjeris neprisiima jokių įsipareigojimų dėl siuntos ar jos dalies sugadinimo ar praradimo, kuris buvo pastebėtas vėliau.

Pastebėję, jog prekės neatitinka užsakymo, įsipareigojate nedelsiant susisiekti su giliukas.lt. Mes įsipareigojame imtis visų veiksmų esamiems trūkumams pašalinti, jeigu tokie trūkumai atsirado dėl mūsų ar mūsų vardu veikiančių trečiųjų asmenų kaltės.