Duomenų apsauga ir privatumo politika

Saugumas

Visi duomenys yra koduojami Comodo SSL.

Privatumo politika

Esame įregistruoti Valstybinėje Duomenų Apsaugos Inspekcijoje kaip duomenų valdytojas.

Užsakant prekes registracija nebūtina, tačiau turite pateikti visus prekės pristatymui reikalingus asmeninius Jūsų duomenis: vardą, pavardę, elektroninį paštą, adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, telefono numerį, pristatymo būdą ir pan.

Jeigu registruojatės, pateikti duomenys bus naudojami išskirtinai tik Pardavėjo ir partnerių, teikiančių paslaugas, susijusias su pristatymu (partneriams pateikiami duomenys, reikalingi Kliento užsakytai prekei pristatyti).

Jei Jūs užsiregistravote, tai mums nesuteikia teisės naudoti Jūsų elektroninį paštą, telefono numerį, adresą ar kitus asmeninius duomenis rinkodaros tikslais, išskyrus tuos atvejus, kai Jūs pats pažymite, jog tokią informaciją norite gauti.

Jūs patvirtinate, kad suteikiate Pardavėjui teisę rinkti, kaupti, sisteminti, naudoti ir tvarkyti bet kokiu Lietuvos Respublikos teisės aktų neuždraustu būdu visus ir bet kuriuos asmens duomenis, kuriuos Jūs tiesiogiai pateikiate Pardavėjui lankydamasis e.parduotuvėje ir naudodamasis paslaugomis, šiose Taisyklėse nustatytomis sąlygomis ir tvarka.

Pardavėjas įsipareigoja informacijos apie klientą neatskleisti tretiesiems asmenims, išskyrus mūsų partnerius, teikiančius pristatymo paslaugas. Tretiesiems asmenims Jūsų asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik remiantis Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytais atvejais.

Klientas turi teisę nemokamai gauti informaciją apie savo pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar ištrinti kreipdamasis į Pardavėją adresu: Žalgirio g. 14, Kretinga 97150, arba elektroniniu paštu info@giliukas.lt.

Klientas turi teisę gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie jo asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kokiems duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti bent per paskutinius vienerius metus kreipdamasis į Pardavėją adresu: Žalgirio g. 14, Kretinga 97150, arba elektroniniu paštu info@giliukas.lt.

Pirkėjas turi teisę reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų kreipdamasis į Pardavėją adresu: Žalgirio g. 14, Kretinga 97150, arba elektroniniu paštu info@giliukas.lt

Asmens duomenys saugomi 2 metus po paskutinio pirkimo.

Slapukai (angl. Cookies)

Į Jūsų kompiuterio naršyklę www.giliukas.lt gali įrašyti slapukų (angl. Cookies). Slapukas – tai mažas duomenų rinkinys, kuris naudojamas renkant tam tikrą informaciją apie Jūsų kompiuterį. Pavyzdžiui, ar dažnai lankotės mūsų svetainėje, ką veikiate apsilankę.
Galite leisti įrašyti slapukus arba jų atsisakyti. Dauguma žiniatinklio naršyklių automatiškai priima slapukus, bet galite pakeisti savo naršyklės nuostatas, jei norite nepriimti slapukų arba gauti įspėjamąjį pranešimą prieš juos įrašant. Paskaitykite savo naršyklės instrukcijas ar tiesiog sužinokite daugiau apie šias funkcijas. Jei pasirenkate nepriimti slapukų, gali būti, kad negalėsite naudotis interaktyviomis šios ar kitos svetainės savybėmis.